AVE - Zespół, muzyka na ślub, Ave Maria na ślub, zespół na weseleAVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubieGłówna stronaAVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubieAVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubie
AVE - Zespół, muzyka na ślub, Ave Maria na ślub, zespół na wesele
AVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubieGłówna strona
Główna stronaAVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubie
AVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubie
AVE - Zespół, muzyka na ślub, Ave Maria na ślub, zespół na weseleGłówna stronaGłówna stronaAVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubie
AVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubie AVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubie
  O zespole Muzyka Foto Opinie  
AVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubie
Elena Egorova

Elena Egorova

Sopran dramatyczny.

Elena Egorova dysponuje prawdziwie unikalnym głosem, którego skala siąga ponad trzech oktaw - od barytonu do sopranu. Takie możliwości pozwalają jej swobodnie kierować dźwiękiem, poruszaą u widzów całe bogactwo emocji, zaskakiwać ich, relaksować i oszałamiać.
Głosu Eleny nie można pomylić z żadnym innym. Jest jednocześnie ciepły i pełny, soczyście miękki i przeszywający, uwodzicielski i wyrazisty i dzięki temu oczarowuje już od pierwszych dźwięków, a jej uroda i gracja nie pozostawiają obojętnym żadnego widza.

Elena studiowała śpiew solowy w Szkole Muzycznej im. Gniesinych w Moskwie, jest laureatką wielu konkursów i festiwali (Festiwal "Festos" - wyróźnienie "Najlepszy wokal".) w Moskwie. Do Polski przyjechała po raz pierwszy w 2002 roku jako solistka zespołu "Magnificat".
Kilka lat później Elena była zauważona przez telewizję Polską jako wspaniała wokalistka i nauczycielka emisji głosu i od tego czasu jest stale zapraszana do uczestnictwa w projektach telewizyjnych takich jak "Europa da się lubić", "Kawa czy Herbata" i innych.

Mieszkając Polsce Elena zaśpiewała około 300 koncertów muzyki klasycznej w całej Polsce. Każdy występ to zachwyceni słuchacze, pytające o następne koncerty i płytę.

W lipcu 2007 roku była zapraszana do uczestnictwa w warsztatach muzycznych na Białorusi, organizowanych przez „Centrum Myśli Jana Pawła II” jako wykładowca śpiewu solowego.
Od tego czasu Elena jest stale prowadzi warsztaty emisji głosu dla chórzystów i śpiewających solo. Więcej informacji na stronie www.spiew.avella.pl
W chwili obecnej nagrała płytę EGOROVA Live Orchestra, „Królowa Nocy” i koncertuje. Więcej informacji na stronie www.egorova.pl


Od 2005 roku Elena mieszka w Polsce. Bardzo szybko opanowała język polski. Lena, jak przystało na Rosjankę, śpiewa całym sercem, wyzwalając u słuchaczy szczere i spontaniczne wzruszenie. Podczas koncertów rozentuzjazmowani słuchacze zmuszają ją często do wielokrotnych bisów.

O zespole

Niejednokrotnie spotykaliśmy się z opiniami, że jesteśmy zespołem bezkonkurencyjnym.
Sami też tak uważamy. Ale nie z tego powodu, że w ogóle brak jest profesjonalnych zespołów, specjalizujących się w obsłudze kościelnych uroczystości ślubnych. Oprawa muzyczna ślubu - Nasza Yamaha
Rzecz polega na oryginalnym wykonaniu repertuaru muzyki kościelnej i klasycznej przez niespotykane dotąd połączenie instrumentów muzycznych z sopranem dramatycznym.

Podstawą naszego tria instrumentalno-wokalnego jest niesamowity głos Eleny Egorovej i nasz instrument - Yamaha P120.
Ten instrument zaliczany przez profesjonalistów do najlepszych. Pozwala on na wydobycie dźwięków fortepianu, klawesynu, organów piszczałkowych, sekcji smyczkowej, a nawet instrumentów dętych, których brzmienie jest nie do odróżnienia od instrumentów oryginalnych.
Instrument ten niezwykle oryginalnie współbrzmi w połączeniu z gitarą elektryczną. Występują one na przemian solo lub w duecie, przy tym gitara może uzyskiwać także brzmienie zbliżone do głosu operowego lub wydobywać ostrą barwę dźwiękową, jak przy registrze organowym „Mixtura” lub „Sharf”.


Tak oryginalnego zestawu instrumentów do wykonania muzyki sakralnej, czy klasycznej, a nawet rozrywkowej, nie spotkaliśmy dotychczas. Uważamy się więc za prekursorów w tej dziedzinie.
Specyficzne, niepowtarzalne, brzmienie duetu instrumentalnego stanowi wspaniałą oprawę dla oryginalnego, bogatego przepychem klejnotu, jakim jest sopran dramatyczny Eleny, która oczarowuje słuchaczy nie tylko bogactwem swego głosu, ale także delikatną i szlachetną urodą.

Gitara elektryczna

Połączenie sopranu dramatycznego z organami piszczałkowymi i gitarą elektryczną doprowadziło do złamania wszelkich standardów i pojęć odnoszących się do muzyki klasycznej i kościelnej.
Trio instrumentalno-wokalne, stworzone przez organistę Kamila Radzimowskiego, wzmocnione przez Elektryczną Gitarę Rockową, oraz wzbogacone kunsztem sopranu Eleny Egorowej daje możliwość obcowania z muzyką oryginalną, bardzo piękną, a przy tym tak „mocną”, że słuchaczom zapiera dech…
Zapraszamy serdecznie na koncert.

Zapraszamy do Nauki śpiewu prowadzoną przez Elenę Egorovą: Nauka śpiewu prowadzona przez Elenę Egorovą
targi ślubne              
Kontakty:Statystyka:
Kamil Radzimowski,
- przedstawiciel zespołu

Tel.: (0) 509 566 420
E-mail: info@avella.pl
Uwaga: Z powodu braku czasu nie odpowiadamy na listy, dlatego prosimy umawiać się telefonicznie.
Miasto: Warszawa (Ursynów).

Dla szybkiego kontaktu prosimy używać telefon.

AVE - Oprawa muzyczna w kościele