AVE - Zespół, muzyka na ślub, Ave Maria na ślub, zespół na weseleAVE - Zespół, muzyka na ślub, Ave Maria na ślubGłówna stronaAVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubieAVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubie
AVE - Zespół, muzyka na ślub, Ave Maria na ślub, zespół na wesele
AVE - Zespół, muzyka na ślub, Ave Maria na ślubGłówna strona
Główna stronaAVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubie
AVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubie
AVE - Zespół, muzyka na ślub, Ave Maria na ślub, zespół na weseleGłówna stronaGłówna stronaAVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubie
AVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubieAVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubie
  O zespole Muzyka Foto Opinie  
AVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubie

Opinie z kościołów:

Opinie słuchaczy:

Rzymsko-Katolicka Parafia Ofiarowania Pańskiego Par. Ofiarowania Pańskiego,

ul. Stryjeńska 21 Warszawa.

opinia
Rzymsko-Katolicka Parafia Matki Bożej Królowej Polski Par. Matki Bożej Królowej Polski,

ul.Gdańska 6a, Warszawa.

opinia
Rzymsko-Katolicka Parafia Dobrego Pasterza Par. Dobrego Pasterza,

ul.Szczecińskiego, 5 Warszawa.

opinia
Rzymsko-Katolicka Parafia Św. Klemensa Par. Św. Klemensa,

ul.Karolkowa 49, Warszawa.

opinia
Rzymsko-Katolicka Parafia NMP Matki Miłosierdzia Par. NMP Matki Miłosierdzia,

ul.Bonifacego, 9 Warszawa.

opinia
Rzymsko-Katolicka Parafia Św. Ap. Piotra i Pawła Par. Św. Ap. Piotra i Pawła,

ul. Szumiąca, 5 Warszawa.

opinia
Parafia św. Stefana Par. Św. Stefana,

ul. Czerniakowska 137, Warszawa.

opinia
Parafia św. Józefa Par. Św. Józefa,

ul.Deotymy 41, Warszawa.

opinia
Polecamy:


Ewa i Piotr Krajewscy - Projektanci Mody,
Waszslub.pl Wasz Slub - katalog stron,
Mojewesele.rankking.pl - Moje Wesele,
Mojslub.rankking.pl - Mój Slub,
Katalog Targów Ślubnych - katalog stron,
Zespol.rankking.pl - Zespoły Weselne,
Wesele.rankking.com - Wesele,
Muzyka.top-100.pl Muzyka top-100,
Wesele.top-100.pl Wesele top-100,
Slubiwesele.toplista.pl - Slub i Wesele,
Wesela.toplista.pl Wesela - toplista,
Toplista.waszachwila.pl - Wasza Chwila,
Zespolyweselne.najlepsze.net - Zespoły,

Napisz swoją opinie:
 
Imie: 
E-mail: 
Opinia: 
Dziękujemy!                 

Polecamy:

Emisja Głosu, strona Eleny Egorovej:

Emisja Głosu

Kontakty:Statystyka:
Kamil Radzimowski,
- przedstawiciel zespołu

Tel.: (0) 509 566 420
E-mail: info@avella.pl
Uwaga: Z powodu braku czasu odpowiadamy na listy z dużym opóźnieniem, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny.
Miasto: Warszawa (Ursynów).

targi ślubne
Ilona i Wojciech,
Warszawa
07.06.2010
Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą oprawę muzyczną naszego ślubu. Dzięki Państwa muzyce było to niezapomniane przeżycie. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie piękniejszego ślubu. Goście również byli bardzo zachwyceni i zaskoczeni tak pięknym wykonaniem, nie wspominając już o księdzu, który z wielką przyjemnością wsłuchiwał się w głos Pani Eleny.
Joanna i Michał,
Płock

05.06.2010
Tego co chciałabym napisać nie da się wyrazić słowami. 5 czerwca 2010 r. miał być najpiekniejszym dniem naszego wspólnego życia i był także dzięki Wam. Nasi goście ukradkiem ocierali łzy podczas mszy, zostaniecie w naszej i Ich pamięci na zawsze.
Wielkie podziękowania dla wspaniałych artystów i cudownych ludzi.
Pozdrawiamy Was serdecznie.
Urszula ,
Warszawa
02.05.2010
Alleluja!
Ślub na Zadębiu w Skierniewicach Ani i Marka Michalskich odbył się w cudownej atmosferze jaką Państwo stworzyliście, brakuje słów wdzięczności. Bóg Który Jest Miłością niech obdarza Was swymi łaskami. Dajecie piękne świadectwo Tej Miłości bo tylko Ona się liczy. Ją zrozumieć nie jesteśmy w stanie ale możemy się zawsze na Nią otwieraś... Czytanie z Pnp 8,(6-7) dedykuję Młodej Parze ze Skierniewic ale i całemu Zespołowi Ave!!!!!
Karolina i Mariusz,
Warszawa
20.06.2009
Dziekujemy za stworzenie przecudownej atmosfery na naszym slubie. Byla to najpiekniejsza msza ślubna jaka moglam sobie dla nas wymarzyc... Wzruszylam sie niejednokrotnie... Wszyscy goscie, z ktorymi mialam okazje rozmawiac po naszym ślubie wspominaja piekny koncert jaki Panstwo zagrali, są zachwyceni. Polecam wszystkim narzeczonym, warto to przezyc.
Pozdrawiamy Pana Kamila i Pania Elene.
Agnieszka i Michał,
Warszawa
16.05.2009
KOCHANI JESTEŚCIE CUDOWNI!!!
Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego ślubu. Zaakcentowaliście najpiękniej jak to tylko mozliwe najważniejsze wydarzenie w naszym życiu. Dziękujemy za cudowną muzykę wykonaną przez Pana Kamila i wspaniały spiew Pani Eleny oraz za dodanie nam otuchy ciepłymi spojrzeniami. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego, samych sukcesow i radości, a innym "młodym" aby ich sluby byly równie piękne.
Dziękujemy i pozdrawiamy.
Ania i Paweł,
Warszawa
02.08.2008
Nasz ślub odbył się 2.08.2008r. Dzięki wspaniałemu zespołowi Ave był on najcudowniejszym dniem w naszym życiu. Pani Elena i pan Kamil stworzyli na naszej ceremonii ślubu prawdziwą magię. W naszych sercach i sercach naszych gości to wydarzenie zostanie już zawsze zapamiętane jako szczególne i piękne.
Bardzo Wam dziękujemy.
Ania i Paweł,
Warszawa
02.08.2008
Nasz ślub odbył się 2.08.2008r. Dzięki wspaniałemu zespołowi Ave był on najcudowniejszym dniem w naszym życiu. Pani Elena i pan Kamil stworzyli na naszej ceremonii ślubu prawdziwą magię. W naszych sercach i sercach naszych gości to wydarzenie zostanie już zawsze zapamiętane jako szczególne i piękne.
Bardzo Wam dziękujemy.
Gosia i Mariusz,
Warszawa
01.08.2008
Do dnia dzisiejszego wszyscy, którzy byli uczestnikami naszego ślubu niemoga wyjśc z podziwu i sa zachwyceni naza ceremonią, dzieki wam nasz ślub był ślubem naszych marzeń!!!!! Kamil i Elena to idealny duet!!!! Piękny głos Eleny wzruszał do łez wzysztkich , "gęsia skórka" podczas ślubu pojawiała się wielokrotnie, Wspaniałe i głębokie przeżycie. Eleno Jestes piekna, mądra i ciepła. Jestes Wspaniała!! Kamilu Jestes prawdziwym artysta i przemiłym człowiekiem.
Z całego serca - DZIĘKUJEMY!!!
Anna i Karol,
Warszawa
27.07.2008
Pragniemy serdecznie podziękować Pani Elenie i Panu Kamilowi za przepiękną oprawę muzyczną Mszy.
Mam nadzieję że kunszt tej dwójki Artystów który i tak jest na najwyższym poziomie będzie dalej rozwijany aby mógł cieszyć innych - czy to na koncertach czy też na ślubach będąc doskonałym wprowadzeniem w klimat uroczystości, przeszywającym serca młodych i ich rodzin na wskroś.
Pozdrawiamy i życzymy sukcesów.
Anna i Karol - szczęśliwi nowożeńcy :)
Małgorzata i Łukasz,
Czersk
07.06.2008
Eleno i Kamilu, nie wiemy czy słowa wyrażą to co przeżyliśmy widzac i słysząc Was na naszym ślubie - nie nic tego nie jest w stanie opisać bo to było magiczne i boskie. Z całego serca szczerze i gorąco dziękujemy że mogliście być z nami, decyzja o tym że to z Waszym udziałem chcieliśmy przeżyć ten jedyny dzień w życiu była tak trafna i nieodwołalna jak ta że chcieliśmy być już zawsze razem. Nic piękniejszego nie mogło się stać w tym dniu jak to że powiedzieliśmy sobie sakramentalne tak przy Twojej muzyce Kamilu i Twoim śpiewie Eleno. Jeśli kiedy kiedyś będziemy mogli dla Was zrobić coś tak pięknego jak Wy zrobiliście dla nas to tylko szepnijcie słówko a będziemy obok Was jak Wy byliście z nami w tym dniu.
Mogłabym tak pisać i pisać...w imieniu naszym i gości dziękujemy za cudowne chwile, magiczne przeżycie jakiego nam wszystkim dostarczyliście. Myśle że nasza znajomość na tym się nie zakończy więc do usłyszenia i zobczenia wkrótce.
To był njapiękniejszy prezent jaki dostaliśmy w dniu nasego ślubu.
Halina, Magdalena, Viktoria 01.06.08 Panie Jezu błogosław usta, które o Tobie i Twojej Matce spiewaja... Panie Jezu błogosław dłonie, które tak pięknie grają... Szczesc Boże Pasterzu artystów... Módl się za nami.
Ania, Grójec, 26.04.08 Chciałam Wam bardzo podziękować za tak wzruszajacą oprawę muzyczną. Wasza muzyka pozwoliła mi spojrzeć na wszystko inaczej. Był między nami tyle spięć, tyle znakow zapytania, ślub się zbliżał a my nie wiedzielismy czy chcemy byc razem. Pozostał jeden tydzień a w naszych głowach nadal mętlik!!?? Pomogliście nam zrozumieć jak ważna jest miłość-jest jedna, jest najważniejsza, tak jak WASZA miłość do siebie i do muzyki. Daliście nam przykład, dotarliscie do Naszych serc i do serc naszych rodzin. Dziękuje Wam Kochani, niech Bog ma Was w swojej opiece. Mam nadzieję, że życe Naszebedzie tak piękne jak ten ślub.
Zbyszek, Brwinow, 02.04.08 Na uroczystości z okazji 3 rocznicy śmierci Papieża, Jana Pawła II, w Niepublicznym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Brwinowie Pani Elena wystąpiła z przepięknym koncertem, prezentując nie tylko wspaniały głos i wykonanie, ale ujawniając się jako piękna, urocza i niezwykle sympatyczna osoba. Jej bezpośredni kontakt z dziećmi, młodzieżą i pedagogami urzekł wszystkich! Jestesmy pod wielkim wrażeniem!
Majka, Warszawa, 27.01.0827.01.2008 r. w Par. św. Klemensa w Warszawie wysłuchałam Pani całego koncertu! Płytę Ave z 15 utworami kupiłam. Jest jak balsam na duszę. Pani Eleno jest Pani jak Anioł, zjawiskowo piękna wewnętrznie i zewnętrznie "od stóp do głowy". To już drugi raz jak miałam to ogromne szczęście wysłuchac Pani cudownego śpiewu. Dziękuę Pani Eleno i Panu Kamilowi za tak piękny, wzruszający koncert. Pani anielski głos, śpiew i wspaniała oprawa muzyczna sprawiły, że jestem szczęśliwa. Gratuluję i Życzę z całego serca sukcesów! Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Iwona i Jacek, Warszawa, 27.01.08Dzisiejszy koncert (27 stycznia 2008r) w kościele św. Klemensa w Warszawie pozwolił nam w namacalny sposób przybliżyć się do piękna muzyki. Pani Eleno, Pani nieskazitelny głos potrafi poruszyć serce. Na słowa uznania zasługuje też Pan Kamil. Słuchając utwór Moriconego można odnieść wrażenie jakby to on sam grał. To było wspaniałe przeżycie...
Marysia, Warszawa, 15.01.08Spiewając w Parafii św.Szczepana,stała się pani dla mnie natchnieniem.. Chciałabym śpiewać tak jak Pani. Z całego Serca Pozdrawiam!
Jan, Warszawa, 30.12.07Moja zona i ja jesteśmy zachwyceni Waszym koncertem w Kościele przy ul.Bonifacego w Warszawie.
Ania i Łukasz, Warszawa, 24.09.07Pani Lena i Pan Kamil swoim występem urzekli wszystkich naszych gości. Ich występ był wzruszający, dzięki ich muzyce nasz ślub stał się wyjątkowym przeżyciem i na długo pozostanie w sercach wszystkich obecnych w Kościele.
Marta i Grzegorz, Warszawa, 13.09.07Bardzo gorąco dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną naszej uroczystości ślubnej. Było przepięknie! Wszyscy nasi goście (i my także;) zgodnie twierdzą, że nigdy nie byli na tak przepięknym ślubie. Gitara i organy poruszyły do łez, a głos Eleny wkradł się w nasze serca na zawsze. Jesteście CUDOWNI!!! Z całego serca dziękujemy:)
Małgosia i Tomek, Warszawa, 22.08.07Kochani, byliście cudowni sprawiliście, że ceremonię naszego ślubu będziemy zawsze ciepło wspominać. Oprawa muzyczna oraz śpiew Pani Eleny sprawiał, że cieszyły się nasze serduszka i byliśmy szczęśliwi, że w takim nastroju składaliśmy przysięgę małżeńską. Goście obecni na naszym ślubie byli zachwyceni i często wspominali Was podczas wesela.
Wszystkim polecamy tak ciepłą a zarazem podniosłą i wyjątkową atmosferę podczas ślubu.
Bożena, Warszawa, 02.07.07Dla takich chwil warto żyć! Wasz koncert w Parafii Najczystszego Serca Maryi wzruszył mnie do łez. W dzisiejszym swiecie muzycznym jest tyle tandety i lansowanych miernot. Dzieki za to, że jestescie inni.
Ola, Warszawa 08.07.07Witam, nazywam się Ola i mam 11 lat wasze koncerty są boskie. Pani Lena ma bardzo ładny głos. Pan Kamil gra bardzo trudne utwory, które musi pani zaśpiewać.
Pozdrawiam, Ola z Warszawy!!!
Norbert, Legionowo, 02.07.07Miałem okazję wysłuchać koncertu zespołu Ave w naszym kościele w Legionowie i muszę przyznać, że zaparł mi dech w piersiach. To niesamowite przeżycie na długo pozostanie w mojej pamięci, a głos Pani Eleny jeszcze długo będzie brzmiał w moich skroniach. Byłbym bardzo szczęsliwy, gdybym jeszcze raz mógł dostąpić zaszczytu wysłuchania Państwa "na żywo". Tym, co zaświadczy o niesamowitej sile przesłania i pozytywnej energii, którą mięli okazje nam Państwo ofiarować, niech będzie fakt, że mój stan zdrowia (który ostatnio bardzo szwankował) nagle się poprawił i nadal się utrzymuje.
Pozdrawiam serdecznie.
Gzeso, Legionowo, 02.07.07Miałem wczoraj niewątpliwą przyjemność wysłuchania krótkiego popisu możliwości zespołu....jestem pod wielkim wrażeniem. Bardzo mi się podobało, a msza okraszona cudnym głosem p. Eleny nabrała zupełnie innych barw. BRAWO!!!
Agata i mama, Legionowo, 02.07.07Nasza opinia brzmi: Agata: poprostu cool; Mama: bardzo ładna muzyka grana przez pana Kamila i słodki śpiew pani Eleny.
Marta, Warszawa, 04.06.07Bardzo dziękujemy za przepiękny koncert w parafii św. Maksymiliana.
Pani Eleno, ma Pani przepiękny głos, oby jak najwięcej osób mogło Panią usłyszeć. Życzymy sukcesów! Marzę o takiej oprawie muzycznej naszego ślubu.
Agnieszka i Łukasz, Warszawa, 05.05.07Bardzo dziekujemy Pani Elenie i Panu Kamilowi za wspaniałą oprawę muzyczną podczas naszej ceremonii ślubnej. Pani Elena swoim cudownym głosem potrafiła podkreślić wyjątkowość chwili, sprawiła, że nasze serduszka zabiły jeszcze mocniej a w naszych oczach pojawiły się łzy szczęścia.
Janina, Warszawa, 06.05.07Dziękuję za wspaniałe chwile z przepiękną muzyką, szczególnie podobało mi się AVE MARIA. Jesteście Państwo bardzo uzdolnieni muzycznie - serdecznie gratuluję. Może by udało się zorganizować koncert AVE MARIA? A może koncerty edukacyjne? Jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Alicja Marcinkiewicz, Gorzów Wlkp. 29.04.07Wysłuchałam wraz z mężem całego koncertu w naszej Katedrze. Jesteśmy zachwyceni. Było to dla nas wspaniale przezycie, aż brak słów. W naszych sercach i wspomnieniach zostanie ten koncert na zawsze. Zyczymy wszystkiego dobrego i opieki Matki Boskiej.
Kasia i Romek, Gorzów Wlkp., 29.04.07Koncert w Gorzowskiej Katedrze, w wykonaniu Duetu "AVE" bardzo nam się podobał, był piękny i wzruszający. Gorąco polecamy.
Ewa i Michał, Warszawa, 14.04.0714.04.2007 w parafi św. Tomasza Apostoła miał miejsce nasz ślub. Przepiękna oprawa muzyczna, za którą jeszcze raz dziękujemy pani Elenie i Panu Kamilowi i gorąco polecamy!!!
Sylwester, Warszawa, 05.03.07Podczas niedzielnej Eucharystii w kościele O. Jezuitów pod wezweniem św. Szczepana w Warszawie miałem okazję posłuchać koncertu w wykonaniu zespołu AVE. Uważam, że są profesjonalistami w każdym calu, a w dodatku bardzo sympatyczni ludzie. Polecam gorąco. Warto!!!
Adam P, Warszawa, 08.02.07Słuchałem Państwa koncertu w kościele św. Zygmunta. Bardzo mi się koncert podobał. Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.

AVE - Oprawa muzyczna w kościele na ślubie